Oferta

-warsztaty taneczne: flamenco i taniec współczesny

-występy

-nauka języka hiszpańskiego

-choreoterapia indywidualna i grupowa

-zajęcia teatru tańca

-spektakle taneczne

Flamenco, taniec, który powstał z połączenia folkloru Andaluzji z kulturą Cyganów przybyłych na tamte tereny. Charakteryzuje się złożonym, niepowtarzalnym rytmem i różnorodnością stylów. Niezwykle intrygujący i uruchamiający najgłębsze pokłady emocjonalności.

Język hiszpański – piękny język romański, który zajmuje wysoką pozycję jeśli chodzi o liczbę użytkowników na świecie. Przybliżę Ci jego meandry.

Metoda terapeutycznej pracy ruchem angażuje ciało w proces terapeutyczny, a tym samym pozwala dotrzeć bezpośrednio do nieuświadomionych treści zapisanych w nim. Ciało nie kłamie, jaką prawdę chce powiedzieć o Tobie? Ciało i umysł są we wzajemnej interakcji. Zmiany na poziomie ruchu mają wpływ na zmiany życiowe. Ruch odzwierciedla osobowość. Analiza ruchu pomaga lepiej poznać siebie i otworzyć się na nowe ścieżki, jakości ruchowe i życiowe. Improwizacja sama w sobie ma działanie terapeutyczne, dzięki eksperymentowaniu z nowymi sposobami poruszania się. Zapraszam Cię do tego doświadczenia.

Teatr Tańca bazuje na technice tańca współczesnego. Szczególny nacisk kładziony jest na pracę w wyrażaniu emocji. Uczestnicy mają podczas zajęć przestrzeń na rozwijanie i wyrażanie swojej własnej ekspresji oraz biorą udział aktywnie i twórczo w procesie tworzenia spektakli. Swobodna lub tematyczna improwizacja jako narzędzie pracy pomaga dotrzeć do swoich zasobów wewnętrznych. Trening klasyczny tancerza uzupełniony jest więc o elementy autoekspresji co prowadzi do wykorzystywania w pełni zasobów zewnętrznych i wewnętrznych. Uczestnicy nie tylko nabywają nowe umiejętności z zakresu techniki tańca klasycznego czy współczesnego, ale także wspierani są w byciu twórcą i rozwijaniu własnej tanecznej i życiowej ekspresji. Zapraszam do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany zajęciami lub sesjami terapeutycznymi.